13.01.2012

Apprise’i, BioEximi, Modesat Communicationsi ja GOLIATH Wind teadus- ja arendustegevuse projektid said EASi rahastuse

← Tagasi pressiteadete vaatesse

Neli Invent Baltics’i partnerit – Apprise OÜ, BioEximi OÜ, Modesat Communications OÜ ja GOLIATH Wind OÜ – taotlesid Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt (EAS) edukalt teadus- ja arendustegevuse projektide toetust ligikaudu 3 miljoni euro väärtuses.

Teadus- ja arendustegevuse projektide toetuse (Tootearenduse toetus) eesmärgiks on Eesti ettevõtjate jätkusuutlik ning keskkonnasäästlik areng uute konkurentsivõimeliste toodete, teenuste, tehnoloogiate, tootearendusprotsesside arendamise või olemasolevate olulise täiustamise toetamise kaudu. EAS finantseerib 25% kuni 75% tehtud abikõlbulikest kuludest olenevalt ettevõtte suurusest ning tegevuse liigist (eeluuring, rakendusuuring või tootearendus). Toetuse minimaalne suurus on 20 000 ja maksimaalne 3 200 000 eurot projekti kohta.

Invent Baltics OÜstInvent Baltics OÜ on innovatsioonibüroo, mis pakub oma klientidele erinevaid tugiteenuseid eesmärgiga lihtsustada innovaatiliste ideede jõudmist turule. Meie klientide hulka kuuluvad Eesti juhtivad ettevõtted biomeditsiini, nano-, materjali- ja infotehnoloogia valdkonnas, aga ka uuendusmeelsed tööstusettevõtted. Samuti nõustame ülikoole ja tehnoloogiakeskusi nii Eestis kui välismaal.


← Tagasi pressiteadete vaatesse