18.02.2013

CIP ICT PSP infopäev 1. märtsil. Lisatud slaidid!

← Tagasi pressiteadete vaatesse

CIP ICT PSP (info-ja kommunikatsiooni-tehnoloogia poliitika toetuse programm) infopäev 01.03.2013, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi 1. korruse saalis (Tallinn, Harju 11).

CIP ICT PSP on Euroopa Liidu finantseeritava konkurentsivõime ja innovatsiooni programmi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia alamprogramm. Programmi 7. taotlusvooru projektide esitamise tähtaeg on 14. mai 2013. Taotlusvooru eelarve on 125,7 mln EUR, mis jaguneb innovaatiliste avalike teenuste, avaandmete, e-õppe, väärika vananemise, e-tervise ja küberturvalisuse arendamise projektide vahel. Projekte võivad algatada ning nendes osaleda kõik juriidilised isikud (ettevõtted, mittetulundusühingud, sihtasutused, omavalitsused, teadusasutused, jt.).

CIP ICT PSP projektide toetuse määr on investeeringuid sisaldavates projektides üldiselt 50%, kogumahuga 2-10 mln EUR projekti kohta ning „pehmetes“ projektides 80%-100% rahalises mahus 0,5-1mln EUR projekti kohta. Sellest tulenevalt on projektide eelarved tavapäraselt vahemikus vastavalt 4-20 ja 1-2 mln EUR.

01 märtsi infopäeval tutvustatakse avatud taotlusvooru erinevaid meetmeid ning taotlemise üksikasju.

Infopäeva viib läbi CIP ICT PSP Eesti kontaktisik Siim Läänelaid (Invent Baltics OÜ).

RegistreerimineInfopäevast osavõtt on tasuta kuid eeldab eelregistreerimist, saates e-mail aadressile siim.laanelaid@invent.ee. Kirjas palun kindlasti märkida oma nimi, telefoninumber, e-mail, organisatsioon. Võimalusel ka varasem osalemine CIP ICT PSP projektides ning konkreetne meede, mis teid 2013. aasta taotlusvoorus huvitab.

SLAIDID

Lisainfo:


← Tagasi pressiteadete vaatesse