06.06.2016

Sampo Software OY sai toetuse Horisont 2020 VKE instrument faas 1 projekti elluviimiseks

← Tagasi pressiteadete vaatesse

Invent Baltics meeskond aitas Soome ettevõttel Sampo Software OY koostada eduka projektitaotluse Horisont 2020 teadus- ja innovatsiooniprogrammi. Taotlus oli edukas VKE Instrumendi kutses, millesse esitati kõige rohkem taotlusi (Informatsiooni ja Kommunikatsioonitehnoloogiate valdkond).

Sampo Software OY arendab tehnoloogiat suurte tööstuslike metallist toodete ja komponentide täpseks mõõtmiseks kvaliteedikontrolli eesmärgil. Projekti raames täpsustatakse klientide vajadusi, viiakse läbi patendiuuring ning valmistatakse ette põhjalik äriplaan.

VKE Instrument koosneb kahest faasist. I faasis toetatakse projekti eeluuringut ehk idee tehnoloogilise teostatavuse uuringut, turu-uuringut, patendiuuringut ja äriplaani koostamist 50 000 euroga. II faasis toetatakse tootearendust ning esmaseid turundustegevusi. VKE instrumendi projektitaotluse saab esitada Euroopa Liidu ettevõte nii ilma partnereid kaasamata kui ka konsortsiumina. II faasi projekti eelarve tüüpiliseks suuruseks on 1,5-3 miljonit eurot.

Järgmised I faasi kutsete tähtajad on 7. september, 9. november ja 15. veebruar (2017). II faasi järgmised tähtajad on 13. oktoober, 18. jaanuar (2017) ja 6. aprill.

Invent Baltics pakub VKE Instrumendi ja teiste Horisont 2020 meetmete alast esmast nõustamist tasuta.

Rohkem infotSilver Toomla
Silver.toomla@invent.ee
+372 51 71 781


← Tagasi pressiteadete vaatesse